Fiber Laser Marking Machine peamised eelised

1. Madalate tootmiskulude eelised, küpsed tehnoloogiad ja fiiberoptika kättesaadavus miniaturiseerimiseks ja intensiivistamiseks.

2. Klaasimaterjalil on väga väike ruumala suhe, kiire soojuse hajumine ja vähene kaotus, seega on konversiooni efektiivsus suur ja laserlävi on madal;

3. Laseri väljundpinge lainepikkus on palju: põhjuseks on see, et haruldaste muldmetallide ioonid on väga rikas energia tasemete ja nende haruldaste muldmetallide ioonidega;

4. Kuna kiud laseril puudub optiline lääts oma resonantssesse õõnsusse, on sellel eelised ilma reguleerimiseta, hooldusvaba ja kõrge stabiilsusega, mis on tavapäraste laseritega tasakaalustamata.

5. Kiudoptilise derivaat võimaldab laseril hõlpsalt mitmesuguseid mitmemõõtmelisi suvalise ruumilise töötlemise rakendusi, muutes mehhaanilise süsteemi disaini väga lihtsaks.

6. Pädev karmi töökeskkonda, millel on kõrge tolerants tolmu, vibratsiooni, šoki, niiskuse ja temperatuuri suhtes.

7. Ilma termoelektrilise jahutuse ja veega jahutamata on vaja lihtsat õhkjahutust.

8. Kõrge elektro-optiline efektiivsus: Integreeritud elektrooptiline efektiivsus võib olla kuni 20% või rohkem, mis aitab oluliselt säästa energiatarbimist töö ajal ja säästab tegevuskulusid.